1 comment

  1. Lepo. Šte što se neko kod nas ne odluči da organizuje tako nešto (pa makar i da se plaća). Naše “škole računara” (ograđujem se od onih ozbiljnih kojih je JAKO malo) su skoncentrisane na Word i uopšte Microsoft alate koji se često koriste i to uglavnom na tako elementarnom nivo da se zgrozim kad mi neko kaže da je završio neki od tih kurseva. Da li uopšte kod nas postoji kurs koji se bavi ozbiljnije web dizajnom i/ili web programiranjem?

Comments are closed.